Prvotním smyslem kosmetiky byla, je a bude krása. Snaha po krásném svěžím vzhledu je stará jako lidstvo samo. Již od pradávna ženy toužily po krásné, sametově hebké, alabastrové pleti. Cílem kosmetického ošetření je tedy zdravá, projasněná pleť. Špičkové kosmetické salony nabízejí nejen kvalitní ošetření pleti, ale dávají svým klientkám více, než jen krátkodobé "zkrášlení". U nás je samozřejmostí dokonalá diagnostika pleti, konzultace, během kterých se zákaznice dozvědí, jak o svou pleť pečovat.

 

 

 

Posláním kosmetiky v Salonu For You je obnovit přirozenou krásu našich klientů bez bolestivých kosmetických procedur. Naši klienti se mohou beze strachu svěřit do rukou pečlivě zvolených odborníků, kteří používají nejmodernější metody neinvazivní kosmetologie. Skutečný účinek veškerých metod použitých v našem salonu je prokázán klinickými testy. Právě ony poskytují záruku viditelných výsledků, díky nimž naši klienti vypadají krásnější a spokojenější.

  • Svěřte se do péče našich zkušených kosmetiček

 

Vedle oblíbených kosmetických úkonů Vám můžeme také nabídnout „permanentní Make-Up“  Používá se převážně pro úpravu obočí, zvýraznění kontury a plnosti rtů, ale též i ke zvýraznění očí  v podobě očních linek. Jedná se o časově omezené tetování. Tato technika je rovněž velmi  vhodná  ke korekci vzhledových vad a veškerá použitá barviva jsou na přírodní bázi.

 

Kosmetika Salon For You

 

Kosmetika Salon For You 

Kosmetické služby poskytované profesionálními kosmetičkami jsou zajisté důvodem, proč se k nám naše klientky pravidelně vracejí a doporučují nás svým přátelům a známým. Neváhejte se na nás obrátit.
V Salonu For You jsme připraveny se Vás ujmout. Jsme tým profesionálních kosmetiček, neustále si rozšiřujeme a zvyšujeme odbornost. Používáme výhradně kvalitní produkty těch nejlepších firem. Rozhodněte se náš kosmetický salon navštívit a dopřát si špičkových služeb.

 

BIOSTIMULAČNÍ LASER SPARIDONN 

Biostimulační laser sparidonn je nejmodernější typ v této kategorii. Je to zařízení se speciálním hojivým světlem, které významně ovlivňuje živé buňky v lidském těle. Zmírňuje bolestivost a působí protizánětlivě.

Krásná a zdravá pleť poukazuje na zdraví a čistotu svého majitele. Jako jediný salon v Mladé Boleslavi využíváme přístrojovou techniku tohoto typu se speciální laserovou kosmetickou řadou MERLLIN a COLLAGEN PALATINE. 

Jedná se o jemné, šetrné a bezbolestné ošetření, které urychluje hojivé procesy, zmírňuje otoky a záněty. LASER při jednom ošetření řeší zároveň čtyři největší problémy v dnešní době a to jsou AKNÉ, VRÁSKY, KUPERÓZA (červené žilky), PIGMENTOVÉ SKVRNY. Ale i velice rychle zahojí opary, čerstvé jizvy, rány, popáleniny, ekzém. Laser je vhodné aplikovat vždy při každém kosmetickém ošetření a to hlavně z důvodu prevence před nežádoucími problémy pleti. Při akutních problémech je nutná častější návštěva a výsledky jsou nad očekávání výborné. 

 

  • Na Vaši návštěvu se těší kosmetičky Alena a Petra