Každá žena je jedinečná a originální - a to je heslem kadeřnictví Salonu For You v Mladé Boleslavi. Naše kadeřnice sledují aktuální módní trendy a budou se Vám vždy věnovat individuálně. Pomohou Vám podtrhnout Vaši svůdnost, doporučí Vám barvu a střih a vy tak získáte styl, který Vám bude slušet!

    Kadeřnictví Salon For You Mladá Boleslav    

Kadeřnictví Salon For You Mladá Boleslav

 

 

Dopřejte svým vlasům vitalitu a lehkost. Uvidíte, že se Vám odvděčí kvalitou a přirozeným leskem, který Vám každý bude závidět. Přejete si Váš účes pouze doladit k dokonalosti nebo byste jej rádi kompletně změnili? Zeptejte se našich proškolených kadeřnic.

Buďte krásná na svatbě nebo na plese . Připravíme Vám svatební účes nebo společenský účes kterým zaručeně okouzlíte.

Klademe si za cíl poskytovat veškeré služby na nejvyšší, profesionální úrovni s kompletním servisem i důrazem na maximální individuální péči pod záštitou renomovaných firem vlasové kosmetiky.

Pracujeme s kvalitní vlasovou kosmetikou Matrix. Rádi Vám poradíme s výběrem vhodných výrobků, ale především s volbou střihu a barvy vašich vlasů.

  • Svěřte se do péče našich zkušených kadeřnic

  
   
 

 

Každý z nás se stýká denně s novými lidmi, na které chcete co nejlépe zapůsobit. Napomáhá tomu upravený, slušivý a elegantní účes. Právě svým vzhledem velice ovlivňujeme své okolí, rodinu, přátele.

Ne každý je schopen dobře odhadnout, co mu sluší, jaký účes se nejlépe hodí pro jeho typ vlasů, odstín pleti, tvar hlavy, postavu i věk je tu pro Vás naše kadeřnictví Salon For You.

 

Kadeřnictví Salon For You Mladá Boleslav

 Kadeřnictví Salon For You Mladá Boleslav

 

  • Na Vaši návštěvu se těší kadeřnice Jana, Míša, Karolína, Monika a Olga.