Pedikúra je nejen velmi příjemná procedura, ale i velmi nutná. Na chodidlech nohou jsou soustředěny nervové zakončení, spojené s mnoha vnitřními orgány. Odstraněním zrohovatělé kůže na nohou pomáháte tělu dýchat.  Pečlivě upravené nohy jsou klíčem ke zdraví. Pro ženy je to samozřejmě důležité i z estetického hlediska, jelikož luxusně upravené nohy vypadají nádherně a dávají pocit svěžesti. Pedikúra zahrnuje kompletní ošetření nohou i nehtů, použití peelingu, krémů i lakovaní nehtů 

      Pedikúra Salon For You

 

Pedikúra Salon For You

 

Klasická mokrá pedikúra :
Nejčastěji používanější typ pedikúry v naší zemi. Moderní styl života naše nohy denně vystavuje velkému tlaku a námaze. A právě proto je třeba řádně pečovat o naše dolní končetiny.
Po desetiminutové lázni Vám odstraníme starou zrohovatělou pokožku a vyřešíme problémy s deformovanými a zarůstajícími nehty, ošetříme mozoly, kuří oka a zhrublou kůži na patách. Závěrem upravíme nehty a ošetříme pokožku.

  •  Svěřte se do péče naší zkušené pedikérky:

  

 

  

 

 

 

Péče o nohy:

Přestože je pedikúra velice důležitá, ještě stále najdeme mnoho lidí, kteří tuto péči podceňují a kteří ji berou jen jako nepodstatnou část péče o tělo. Zapomínají na to, že nohy je nosí celý život, a že si tedy jistou péči zaslouží.
Pedikúra je ošetřování kůže a nehtů na nohou. Jde o výkony, při kterých je zákazníkům poskytována správná odborná péče o nohy a nehty a při kterých jsou odstraňovány některé vady. Pedikérka také provádí poradenskou službu.
Při pedikúře je na ploskách nohou odstraňována zrohovatělá kůže, puchýře, kuří oka a u starších lidí též četné otlačeniny a mozoly.
Provádí se i ošetření nehtů, u kterých rovněž dochází k poškození a deformacím.
Nehty vůbec mají zvláštní význam, podle jejich vzhledu a stavu se při určitých zkušenostech dá rozpoznat, jakými vnitřními chorobami klient trpí nebo co mu chybí, odráží se to na jejich specifickém vzhledu.
Měli bychom ale pamatovat na to, že by každý měl navštěvovat odborníka alespoň jednou za měsíc, pokud má klient větší problémy, tak i dvakrát za měsíc.
Domácí péče je dobrá, ale v mnoha případech nestačí, odborník může odhalit problémy v zárodku a pomoci od nich.

   Pedikúra Salon For You

 

Pedikúra Salon For You

  • Na Vaši návštěvu se těší pedikérka Blanka

Veškeré nabízené služby provedeme i u Vás doma.