Velice se Vám omlouváme, ale v současné době manikérské služby neposkytujeme. Věříme, že pro Vás tuto službu v dohledné době obnovíme. Budeme Vás informovat.

 

Zdravé a upravené ruce přitahují pozornost, jsou naší vizitkou a prozradí víc než bychom si přáli. Prezentujeme se jimi v pracovním i osobním životě. Krásné ruce a nehty přece dodávají sebevědomí, ať už jsou nehty dlouhé nebo krátké. Vypadají krásně pouze když budou upravené a čisté. Vypěstujte si pevné, zdravé nehty přírodní cestou. Nabízíme propracovanou individuální péči, která Vás krok za krokem přivede ke krásným nehtům. Chcete se zbavit poškozených nebo okousaných nehtů? Nejúčinnější způsob je nechat si udělat gelové nehty od naší nehtové designérky.  

     

Manikúra Salon For You

 

Manikúra Salon For You

 

Gelové nehty, manikúra, zdobené a lakované nehty, masáže, peelingy a masky, to vše je velmi příjemné nejen pro ženy. Všechny tyto procedúry vám poskytnou sebejistotu a budete spokojenější. V nehtovém studiu Salonu For You se setkáte s profesionálním přátelským přístupem, odbornými znalostmi a širokou škálou výběru v oblasti nehtového designu. 

 

  • Svěřte se do péče naší zkušené manikérky:

 

 

 

 

 

Manikúra - patří ke kosmetickým procedurám zaměřující se přímo na naše ruce. Krásné nehty máme nejen pro dobrý pocit, ale jsou vizáží každé ženy. Perfektní manikúra začíná dokonalým tvarem nehtů, dochází tedy k čištění a tvarování kvalitními pilníky. Součástí je také úprava kůže okolo nehtů a následné ošetření speciálním olejíčkem.
P-Shine - metoda pocházející z Japonska, jejímž výsledkem jsou lesklé, krásné a přirozeně působící nehty. Tuto metodu předchází klasická manikúra. Poté se na nehty nanese pasta z včelího vosku a mateří kašičky. Posledním krokem se pasta na nehtech zafixuje pudrem z drcených lastur. P-Shine manikúra nehty zpevňuje, vyživuje a podporuje v růstu. Je tudíž ideální péčí pro lámavé, špatně rostoucí nehty a pro nehty oslabené po gelové či akrylové modeláži.
Francouzská manikúra - je velice populární. Důvodem je to, že je velmi univerzální a dá se jednoduše vytvořit lakem na přírodních nehtech nebo gelem na nehtech umělých. Nejrozšířenější a nejoblíbenější je bílá francie, ale dnes už se provádí i barevné varianty.
Gelové nehty - díky moderní technologii jsou velmi přirozené, odolné, trvanlivé a nevyžadují žádnou speciální péči. Nabízejí také nepřebernou škálu možností zdobení.
Parafínový zábal - je aromatický vosk obohacený o minerální oleje a vitamíny, které mají blahodárné účinky na klouby a pokožku vašich rukou. Ruce jsou jednou z nejnamáhanějších částí našeho těla, proto o ně musíme s dostatečnou mírou pečovat. Parafínový zábal je to pravé, když máte záděry, suchou nebo popraskanou pokožku a lámavé nehty. Účinky parafínu jsou zdravotní i estetické. 

  Manikúra Salon For You     Manikúra Salon For You

  •